Вітаю Вас, Гість
Прізвище
Ім'я
Навчальний заклад
1Аджієнко НаталіяПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
2Бабяк Андрій Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
3БалюкВладиславЛіцей інформаційних технологій
4БатоговВладиславКременчуцький ліцей №4
5БілоусГаннаХмельницький національний університет
6БогодістДмитроПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
7БугайчукЮраПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
8ВасільцовДенисЧНУ ім. Юрія Федьковича
9ВоробйовОлександрПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
10ГлушкоГлібПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
11ГордяМикитаПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
12ДеньгаНазарійПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
13ДерієнкоГлібПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
14ДеркачРоманПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
15ДригаСергійПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
16ЄмецьАндрійФастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
17ЖуіковНазарПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
18ЗигарАнтонПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
19ЗлатовЗлатУманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – колегіум»
20ІвановаМаріяПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
21КвасницькийРоманЧернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
22КозловськаОльгаПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
23КозьмінЕвгенійПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
24КолядінаСвітланаПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
25КорниенкоНикитаПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
26ЛітвакМаксимМиколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки
27МазаевСергейПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
28МалюсейкоМирославПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
29МельникСофіяКременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
30Михайлов КирилоПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
31МовченюкРоманЧернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
32Нікітенко МаксимПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
33ОчеретнийВячеславПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
34СаєнкоКатеринаЛіцей інформаційних технологій
35СеменюкВікторКНУ ім. Тараса Шевченка
36СкиртаОлександрПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
37СмельськийДаніілПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
38СтупакЄвгенКременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
39ЦипкоАнтонНВК "Голованівська ЗОШ I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія"
40ШашковСергійПолтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
41ШумейкоМаксимКНУ ім.Тараса Шевченка