Вітаю Вас, Гість
Прізвище та ім'яABCDEСумаНавчальний заклад
1Бабяк Андрій 101010101050Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
2Богодіст Дмитро101010101050Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
3Бугайчук Юра101010101050Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
4Глушко Гліб101010101050Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
5Гуменчук Артур101010101050Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
6Деркач Роман101010101050Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
7Літвак Максим101010101050Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки
8Мельник Софія101010101050Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
9Михайлов Кирило101010101050Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
10Очеретний Вячеслав101010101050Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
11Перун Андрій101010101050Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
12Прудніков Артем101010101050Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
13Саєнко Катерина101010101050Ліцей інформаційних технологій
14Самойлюк Денис101010101050Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
15Смірнов Олександр101010101050Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
16Ципко Антон101010101050НВК "Голованівська ЗОШ I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія"
17Антонюк Андрій10108101048Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
18Граділь Євген10108101048Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
19Коваленко Аліна10101081048Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
20Колісник Ілля10101081048Старокостянтинівська гімназія
21"Костюк Денис "10101010848Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
22Лаврішин Дмитро10108101048Хмельницький ліцей 17
23Опря Денис10108101048Кам’янець-Подільське НВК № 14
24Хмельовська Дарина10101081048Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
25Шевченко Діана10101081048Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
26Шуляк Нікіта10108101048Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
27Шумейко Максим10108101048КНУ ім.Тараса Шевченка
28Балюк Владислав10710101047Ліцей інформаційних технологій
29Вінниченко Віталій10710101047Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
30Воробйов Олександр10710101047Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
31Кривий Віталій1098101047Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
32Мазаев Сергей10710101047Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
33Ачілов Андрій10610101046Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
34Бойчук Ігор1010881046Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №1
35Бондарук Анастасія1010881046Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
36Гуменний Іван1010881046Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
37Задворний Антон1071091046Ізяславський НВК №5 "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука, гімназія"
38Іванюк Роман10106101046Кам'янець-Подільський НВК №14
39Ковтун Богдан10106101046Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
40Медведчук Тетяна 1010881046Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
41Пухальський Богдан1010810846Кам'янець-Подільський НВК №16
42Семенюк Юлія1078101045Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
43Дмитрук Дарина1071071044Кам’янець-Подільський НВК №14
44Квасницький Роман1010861044Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
45Скрипник Денис 1010106844Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
46Соколюк Юлія1010681044Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
47Строюк Богдан10104101044Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
48Авсієвич Володимир861091043Хмельницька гімназія №2
49Васільцов Денис1071061043ЧНУ ім. Юрія Федьковича
50Романець Андрій1010851043Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
51Шевчук Наталія1058101043Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
52Яцишин Назар107881043Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.
53Віт Роман1048101042Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
54Лопухович Ілля1010661042Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
55Мудрик Дмитро 1010661042Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
56Родич Андрій1010661042Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
57Чепіль Сергій 1010661042Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
58Ярина Віталій109671042Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
59Мовченюк Роман1074101041Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
60Наумчак Анастасія107681041Віньковецький НВК
61Остапишин Ілля1074101041Кам’янець-Подільський ліцей
62Приступа Володимир107681041Віньковецький НВК
63Протас Олександр107681041Віньковецький НВК
64Сторожук Костя107106841Хмельницький НВК №10
65Супрун Діана107681041Віньковецький НВК
66Шестопалова Кіріл107681041Віньковецький НВК
67Деньга Назарій101010-1040Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
68Звада Іван1010641040Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
69Златов Злат1010102840Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – колегіум»
70Лаврентій Артем108841040Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
71Лакей Юрій1010461040Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
72Малюсейко Мирослав8101021040Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
73Гайдов Іван10-1091039Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
74Гук Андрій107661039Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
75Козярська Яна107661039Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
76Степаненко Артем87610839Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
77Танасюк Богдана10786839Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
78Бабчук Андрій1010-10838Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
79Бушовський Олександр810821038Кам'янець-Подільский НВК №9 ім. А.М. Трояна
80Зеленко Максим1010441038Шепетівський НВК №1
81Зигар Антон81010-1038Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
82Каліфіцький Дмитро1010-81038Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
83Кошик Ольга1010-81038Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
84Луцик Олександр1010621038Гуменецький НВК "ЗОШ I-IIIст.,гімназія"
85Мартинюк Віталій 1010621038Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
86Нараєвський Віктор1010-81038Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
87Ніколайчук Богдан1010081038Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
88Паславський Сергій1051031038Кам'янець-Подільський НВК №3 I-III ст.
89Савчук Олексій1010081038Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
90Свіжак Віктор107651038Хмельницький НВК №10
91Терещенко Віталій1010-10838Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
92Худий Богдан1010-81038Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
93Чаус Валентина1010081038Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
94Широкорадюк Володимир103871038Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
95Ярощук Владислав1010-10838Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
96Крицька Дарія107641037Ярмолинецький технологічний ліцей
97Шаран Ілля107641037Ярмолинецький технологічний ліцей
98Афіцька Тетяна10-6101036Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
99Мак Наталія10766635Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
100Трач Сергій107-81035Віньковецький НВК
101Клепас Назарій107611034Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
102Кравчук Яна107-71034Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
103Міцик Дмитро1010-41034Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
104Миронюк Костянтин102471033Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
105Нетреба Олександр1010-6632Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
106Носальчук Денис10-661032Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
107Козопас Вікторія107-6831Хмельницький НВК №7
108Дівак Вікторія10--101030Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
109Кукуряк Кароліна10--101030Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
110Мережко Діана10--101030Самчиківська ЗОШ I-III ст.
111Семенюк Віктор1010--1030КНУ ім. Тараса Шевченка
112Суліма Ілля1010--1030Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
113Касьянчук Максим10--91029Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
114Пилипчук Людмила109--1029Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
115Довгань Анастасія106-21028Хмельницький НВК №7
116Мазуркевич Олександр1010-8-28Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
117Парагайло Богдан10108--28Новоушицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
118Петровський Вадим10--81028Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
119Райковський Роман10--81028Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
120Сисюк Ілля10--81028Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
121Корниенко Никита10710--27Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
122Кушнірук Владислав107--1027Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
123Сидорчук Андрій10--71027Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
124Чорнолоз Денис107--1027Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
125Заїка Микола105-3826Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
126Кайданський Ярослав107-1826Городоцька гімназія
127Гаврилюк Роман10-47425Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки у галузі науки
128Гужальський Олег1078--25Маківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
129Ковальчук Анастасія105--1025Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
130Кухарук Микола105001025Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
131Семенова Діана105--1025Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
132Бабайцев Богдан10--8624Ружичанський НВК
133Свачій Олег 10602624Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст .
134Дмитрук Олеся10-031023Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
135Савченко Юрій10--3821Староостропільське НВО "ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
136Аджієнко Наталія1010---20Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
137Багінський Владислав10---1020Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
138Остапенко Ярослав10---1020Старокостянтинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст.
139Ребіцький Максим6374020Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
140Рибальов Артур10---1020Хмельницький НВК №10
141Якотюк Владислав102--820Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
142Віннічук Катерина10003619Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
143Пилипчук Вадим105-2219Берездівський НВК
144Поліщук Михайло10--5419Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
145Білоус Ганна10--0818Хмельницький національний університет
146Ващук Євгеній8---1018Ізяславський НВК "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія","
147Вітюк Денис10---818Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
148Возлюк Олександр10---818Берездівський НВК
149Вохранов Ілля10--2618Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
150Колядіна Світлана810---18Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
151Кошель Роман10---818Ізяславський НВК №2
152Кравчук Софія10-02618Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" "
153Муштук Павло10---818Нетішинський НВК
154Парахіна Анна10--8-18Нетішинська ЗОШ I-III ст. №4
155Суржок Богдан-108--18Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
156Тихий Олександр1008--18Великоолександрівський НВК
157Гіппіус Антон10--7-17Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
158Юзюк Ольга10--7-17Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
159Келюх Роман10-0-616Улашанівський НВК «ДНЗ, ЗОШ I-III ст.»
160Лещук Олександр106---16Шепетівський НВК №3 у складі «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»
161Ступак Євген87---15Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
162Антонюк Вадим10---414Ізяславський НВК №2
163Щедров Максим10-03-13Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
164Білик Олексій10--2-12Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
165Небельський Дмитро10--2012Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія
166Беднарський Андрій10----10Хмельницький НВК № 7
167Біла Юлія 10000010Старокостянтинівська ЗОШ №1
168Білик Олег10----10Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
169Бортняк Ірина10----10Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
170Володін Роман10----10Білогірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія"
171Дикун Володимир10--0010Чемеровецький НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст. та гімназія"
172Дудар Роман 10----10Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей
173Зарічний Антон10----10Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
174Квапиш Максим10----10Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
175Кліщ Данило10----10Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
176Костушевич Артур10----10Білогірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія"
177Кравчук Василь10----10Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
178Куржій Валентин10----10Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
179Мовчанюк Мар'яна10----10Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей"
180Москаленко Віталій10----10Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
181Нікітенко Максим10----10Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
182Отінов Павло 10----10Шепетівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»
183Панасюк Андрій----1010Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
184Рижиий Вадим10--0010Гвардійський НВК
185Ріпак Олег10----10Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
186Савчук Андрій10----10Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
187Тараторкін Олександр10----10Нетішинська ЗОШ №4
188Трембовецька Ольга10----10Зіньківський НВК
189Федишин Софія10----10Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 імені П.Кізюна
190Янович Олександр10--0-10Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
191Кравчук Владлена---8-8Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
192Шумеляк Руслана----88Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
193Дрига Сергій-7---7Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
194Ісаченко Богдан 0---66Городоцька ЗОШ №4 I - III ст.
195Шлапак Дар’я6---06Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст. колегіум"
196Адамчук Міша-----0Летавський НВК
197Аліксійчук Владислав-----0Ізяславське НВК №2, ліцею І-ІІІ ст. ім. М. Островського
198Андріанов Сергій-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
199Бабенко Андрій0----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
200Батогов Владислав-----0Кременчуцький ліцей №4
201Бевза Дмитро-----0Хмельницький спеціалізований ліцей - інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
202Боцяновський Олексій-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
203Брус Андрій00---0Кам'янець-Подільський ліцей
204Бугерчук Сергій000000Кам’янець-Подільський ліцей
205Бурейко Ілля-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
206Вітюк Богдан-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
207Владюк Діма-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
208Войцехівський Сергій-----0Летавський НВК
209Гордя Микита-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
210Дерієнко Гліб-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
211Добош Вероніка-----0Славутський НВК "ЗОШ I-III ст., гімназія" № 5"
212Довгань Андрій-----0Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
213Долиняк Олег-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
214Ємець Андрій-----0Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
215Жуіков Назар-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
216Жулкевський Владислав-----0Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
217Загика Марина-----0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст
218Іванова Марія-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
219Казіміров Дмитро-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
220Кицун Богдан-----0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
221Ковтонюк Микола-----0Мокіївська ЗОШ
222Козачинський Богдан-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
223Козловська Ольга-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
224Козьмін Евгеній-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
225Кондратюк Дмитро-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
226Кохан Андрій-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
227Коцур Роман-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
228Кравцов Олександр-----0Камянець-Подільський НВК 8
229Кравчук Ніна-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
230Кривинчук Максим-----0Михайловецька ЗОШ I-III ст.
231Кухар Павло -----0Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст.
232Лабунський Олександр-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
233Лавренчук Андрій-----0Левківська ЗОШ І-ІІ ст.
234Лапчук Тарас-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
235Лосєв Денис000--0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Валі Котика
236Мазій Владислава-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
237Максимів Олександр-----0Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
238Матвеенков Дмитро-----0Старокостянтинівська гимназія
239Матвійчук Ольга000000Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
240Мельник Максим-----0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат з поглибленим вивченням у галузі науки
241Микитюк Анастасія 0----0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
242Михайлов Іван-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
243Онуфран Евген-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
244Печенюк Віктор-----0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
245Підкалюк Богдан-----0Купільська ЗОШ
246Познанський Роман-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
247Притульський Владислав-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
248Рогачук Андрій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
249Розгонюк Катерина-----0Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
250Сапуга Надія-----0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
251Свистун Валентин-----0Купільська ЗОШ
252Скирта Олександр-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
253Смельський Данііл-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
254Стаднік Віталій-----0Староконстянтинівска ЗОШ І-ІІІ ст. №8
255Стасюк Валерій-----0Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст., колегіум"
256Телепчук Максим-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
257Тимчук Владислав -----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
258Токарєв Владислав-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
259Тороповський Давид-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
260Цегельник Вадім-----0Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
261Чайка Вадим-----0Нетішинський НВК
262Шаварський Владислав-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
263Шашков Сергій-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А. С. Макаренка"
264Юр'єва Богдана-----0Деражнянська ЗОШ I-III ст. №1
265Якимовський Вадим-----0Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
266Ярова Надія-----0Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.