Вітаю Вас, Гість
Прізвище та ім'яABCDEСумаНавчальний заклад
1Глушко Гліб151515151575Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
2Очеретний Вячеслав151515151575Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
3Перун Андрій151515151575Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
4Ципко Антон151515151575НВК "Голованівська ЗОШ I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія"
5Деркач Роман1515151513,573,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
6Скрипник Денис 1515151513,573,5Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
7Кривий Віталій121515151572Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
8Лаврішин Дмитро13,510,515151569Хмельницький ліцей 17
9Миронюк Костянтин15151591569Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
10Воробйов Олександр151515157,567,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
11Деньга Назарій157,515151567,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
12Мельник Софія7,51515151567,5Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
13Дерієнко Гліб15151561566Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
14Мовченюк Роман1210,512151564,5Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
15Шумейко Максим7,513,5151513,564,5КНУ ім.Тараса Шевченка
16Бабяк Андрій 15151531563Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
17Іванюк Роман13,515154,513,561,5Кам'янець-Подільський НВК №14
18Літвак Максим7,510,5151513,561,5Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки
19Романець Андрій1510,51561561,5Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
20Строюк Богдан1510,51561561,5Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
21Мазаев Сергей151515-1560Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
22Михайлов Кирило15151515-60Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
23Смірнов Олександр151513,51,51560Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
24Шаран Ілля67,515151558,5Ярмолинецький технологічний ліцей
25Бушовський Олександр1531515957Кам'янець-Подільский НВК №9 ім. А.М. Трояна
26Гончаров Андрей10,513,515313,555,5Старокостянтинивська гімназія
27Родич Андрій10,513,515313,555,5Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
28Бойчук Ігор913,515313,554Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №1
29Віт Роман13,51512-13,554Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
30Каліфіцький Дмитро913,515313,554Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
31Свіжак Віктор1561531554Хмельницький НВК №10
32Шуляк Нікіта913,515313,554Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
33Степаненко Артем7,515151,513,552,5Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
34Худий Богдан7,513,515313,552,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
35Широкорадюк Володимир7,515151,513,552,5Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
36Богодіст Дмитро1515156-51Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
37Гуменчук Артур7,51513,515-51Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
38Зигар Антон1210,515-13,551Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
39Вінниченко Віталій63151213,549,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
40Лаврентій Артем15615-13,549,5Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
41Ярина Віталій12315613,549,5Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
42Яцишин Назар1210,51512049,5Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.
43Саєнко Катерина7,510,515-1548Ліцей інформаційних технологій
44Авсієвич Володимир7,53127,51545Хмельницька гімназія №2
45Афіцька Тетяна15-15-1545Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
46Ковтун Богдан15-15-1545Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
47Костюк Денис13,5-15151,545Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
48Крицька Дарія--15151545Ярмолинецький технологічний ліцей
49Опря Денис13,5312313,545Кам’янець-Подільське НВК № 14
50Онуфран Евген-1515-13,543,5Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
51Пухальський Богдан9154,501543,5Кам'янець-Подільський НВК №16
52Ачілов Андрій13,53127,5642Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
53Колісник Ілля-13,515-13,542Старокостянтинівська гімназія
54Лакей Юрій12-1515-42Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
55Шевченко Діана10,5-15313,542Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
56Бондарук Анастасія10,5-15-13,539Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
57Малюсейко Мирослав7,51515-1,539Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
58Ніколайчук Богдан10,5-15-13,539Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
59Соколюк Юлія10,5-15-13,539Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
60Хмельовська Дарина10,5-15-13,539Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
61Жуіков Назар7,5-15-1537,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка
62Ващук Євгеній910,512--31,5Ізяславський НВК "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія","
63Коваленко Аліна7,5-153631,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
64Сторожук Костя15-15-1,531,5Хмельницький НВК №10
65Задворний Антон7,510,512--30Ізяславський НВК №5 "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука, гімназія"
66Заїка Микола15-15--30Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
67Парагайло Богдан15-15--30Новоушицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
68Луцик Олександр015121,5-28,5Гуменецький НВК "ЗОШ I-IIIст.,гімназія"
69Чорнолоз Денис13,5-15--28,5Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
70Гук Андрій15-12--27Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
71Златов Злат7,57,591,51,527Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – колегіум»
72Козярська Яна15-12--27Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
73Мак Наталія15-12--27Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
74Мартинюк Віталій 15-12--27Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
75Скирта Олександр12-15--27Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка
76Кравцов Олександр--1213,5-25,5Камянець-Подільський НВК 8
77Нараєвський Віктор10,5-15--25,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
78Шевчук Наталія--1213,5-25,5Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
79Бабчук Андрій9-15--24Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
80Терещенко Віталій9-15--24Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
81Ярощук Владислав9-15--24Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
82Антонюк Андрій9-13,5--22,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
83Граділь Євген9-13,5--22,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
84Наумчак Анастасія9-12--21Віньковецький НВК
85Паславський Сергій6-12-321Кам'янець-Подільський НВК №3 I-III ст.
86Приступа Володимир9-12--21Віньковецький НВК
87Протас Олександр9-12-021Віньковецький НВК
88Семенюк Юлія6-15--21Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
89Супрун Діана9-12--21Віньковецький НВК
90Трач Сергій9-12--21Віньковецький НВК
91Шестопалова Кіріл9-12--21Віньковецький НВК
92Возлюк Олександр31,59-316,5Берездівський НВК
93Беднарський Андрій15----15Хмельницький НВК № 7
94Гордя Микита15----15Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
95Дмитрук Дарина15----15Кам’янець-Подільський НВК №14
96Довгань Анастасія15----15Хмельницький НВК №7
97Зеленко Максим15-0--15Шепетівський НВК №1
98Козопас Вікторія15----15Хмельницький НВК №7
99Нетреба Олександр--150-15Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
100Савченко Юрій--15--15Староостропільське НВО "ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
101Тихий Олександр15----15Великоолександрівський НВК
102Гайдов Іван13,5----13,5Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
103Петровський Вадим--0-13,513,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
104Пилипчук Вадим1,5-9-313,5Берездівський НВК
105Кайданський Ярослав--12--12Городоцька гімназія
106Пилипчук Людмила--12--12Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
107Савчук Олексій----1212Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
108Суржок Богдан--12--12Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
109Вітюк Денис10,5----10,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
110Казіміров Дмитро10,5----10,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
111Кравчук Владлена10,5----10,5Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
112Ріпак Олег10,5----10,5Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
113Савчук Андрій10,5----10,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
114Танасюк Богдана10,5----10,5Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
115Шумеляк Руслана10,5----10,5Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
116Бугайчук Юра7,5----7,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка
117Віннічук Катерина7,5----7,5Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
118Адамчук Міша-----0Летавський НВК
119Аджієнко Наталія-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
120Аліксійчук Владислав-----0Ізяславське НВК №2, ліцею І-ІІІ ст. ім. М. Островського
121Андріанов Сергій-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
122Антонюк Вадим-----0Ізяславський НВК №2
123Бабайцев Богдан-----0Ружичанський НВК
124Бабенко Андрій-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
125Багінський Владислав-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
126Балюк Владислав-----0Ліцей інформаційних технологій
127Батогов Владислав-----0Кременчуцький ліцей №4
128Бевза Дмитро-----0Хмельницький спеціалізований ліцей - інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
129Біла Юлія -----0Старокостянтинівська ЗОШ №1
130Білик Олег-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
131Білик Олексій-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
132Білоус Ганна-----0Хмельницький національний університет
133Бортняк Ірина-----0Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
134Боцяновський Олексій-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
135Брус Андрій-----0Кам'янець-Подільський ліцей
136Бугерчук Сергій-----0Кам’янець-Подільський ліцей
137Бурейко Ілля-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
138Васільцов Денис-----0ЧНУ ім. Юрія Федьковича
139Вітюк Богдан-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
140Владюк Діма-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
141Войцехівський Сергій-----0Летавський НВК
142Володін Роман-----0Білогірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія"
143Вохранов Ілля--0--0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
144Гаврилюк Роман-----0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки у галузі науки
145Гіппіус Антон-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
146Гужальський Олег-----0Маківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
147Гуменний Іван-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
148Дикун Володимир-----0Чемеровецький НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст. та гімназія"
149Дівак Вікторія-----0Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
150Дмитрук Олеся-00--0Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
151Добош Вероніка-----0Славутський НВК "ЗОШ I-III ст., гімназія" № 5"
152Довгань Андрій-----0Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
153Долиняк Олег-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
154Дрига Сергій-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
155Дудар Роман -----0Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей
156Ємець Андрій-----0Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
157Жулкевський Владислав-----0Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
158Загика Марина-----0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст
159Зарічний Антон-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
160Звада Іван-----0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
161Іванова Марія-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
162Ісаченко Богдан -----0Городоцька ЗОШ №4 I - III ст.
163Касьянчук Максим-----0Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
164Квапиш Максим-----0Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
165Квасницький Роман-----0Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
166Келюх Роман-----0Улашанівський НВК «ДНЗ, ЗОШ I-III ст.»
167Кицун Богдан-----0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
168Клепас Назарій-----0Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
169Кліщ Данило-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
170Ковальчук Анастасія-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
171Ковтонюк Микола0----0Мокіївська ЗОШ
172Козачинський Богдан-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
173Козловська Ольга-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
174Козьмін Евгеній-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
175Колядіна Світлана-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
176Кондратьєв Андрій-----0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
177Кондратюк Дмитро-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
178Корниенко Никита-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
179Костушевич Артур-----0Білогірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія"
180Кохан Андрій-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
181Коцур Роман-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
182Кошель Роман-----0Ізяславський НВК №2
183Кошик Ольга-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
184Кравчук Василь-----0Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
185Кравчук Ніна-----0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" "
186Кравчук Софія-----0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
187Кравчук Яна-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
188Кривинчук Максим-----0Михайловецька ЗОШ I-III ст.
189Кукуряк Кароліна-----0Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
190Куржій Валентин-----0Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
191Кухар Павло-----0Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст.
192Кухарук Микола-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
193Кушнірук Владислав0----0Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
194Лабунський Олександр-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
195Лавренчук Андрій-----0Левківська ЗОШ І-ІІ ст.
196Лапчук Тарас-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
197Лещук Олександр-----0Шепетівський НВК №3 у складі «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»
198Лопухович Ілля-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
199Лосєв Денис-----0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Валі Котика
200Мазій Владислава-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
201Мазуркевич Олександр-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
202Максимів Олександр-----0Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
203Матвеенков Дмитро-----0Старокостянтинівська гимназія
204Матвійчук Ольга-----0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
205Медведчук Тетяна -----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
206Мельник Максим0-0--0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат з поглибленим вивченням у галузі науки
207Мережко Діана-----0Самчиківська ЗОШ I-III ст.
208Микитюк Анастасія -----0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
209Михайлов Іван-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
210Міцик Дмитро-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
211Мовчанюк Мар'яна-----0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей"
212Москаленко Віталій-----0Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
213Мудрик Дмитро -----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
214Муштук Павло-----0Нетішинський НВК
215Небельський Дмитро-----0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія
216Нікітенко Максим-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка
217Носальчук Денис-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
218Омельянович Данііл-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
219Остапенко Ярослав-----0Старокостянтинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст.
220Остапишин Ілля-----0Кам’янець-Подільський ліцей
221Отінов Павло -----0Шепетівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»
222Панасюк Андрій-----0Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
223Парахіна Анна-----0Нетішинська ЗОШ I-III ст. №4
224Печенюк Віктор-----0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
225Підкалюк Богдан-----0Купільська ЗОШ
226Познанський Роман-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
227Поліщук Михайло-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
228Притульський Владислав-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
229Прудніков Артем000000Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
230Райковський Роман-----0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
231Ребіцький Максим-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
232Рибальов Артур-----0Хмельницький НВК №10
233Рижиий Вадим-----0Гвардійський НВК
234Рогачук Андрій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
235Розгонюк Катерина-----0Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
236Самойлюк Денис-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
237Сапуга Надія-----0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
238Свачій Олег -----0Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст .
239Свистун Валентин-----0Купільська ЗОШ
240Семенова Діана-0---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
241Семенюк Віктор0----0КНУ ім. Тараса Шевченка
242Сидорчук Андрій0----0Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
243Сисюк Ілля-----0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
244Смельський Данііл-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
245Стаднік Віталій-----0Староконстянтинівска ЗОШ І-ІІІ ст. №8
246Стасюк Валерій-----0Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст., колегіум"
247Ступак Євген-----0Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
248Суліма Ілля-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
249Тараторкін Олександр-----0Нетішинська ЗОШ №4
250Телепчук Максим-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
251Тимчук Владислав -----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
252Токарєв Владислав-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
253Тороповський Давид-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
254Трембовецька Ольга-----0Зіньківський НВК
255Федишин Софія-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 імені П.Кізюна
256Цегельник Вадім-----0Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
257Чайка Вадим-----0Нетішинський НВК
258Чаус Валентина-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
259Чепіль Сергій -----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
260Шаварський Владислав-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
261Шахай Анатолій-----0Загінецька ЗОШ І-ІІ ст.
262Шашков Сергій-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
263Шлапак Дар’я-----0Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст. колегіум"
264Щедров Максим-----0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
265Юзюк Ольга-----0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
266Юр'єва Богдана-----0Деражнянська ЗОШ I-III ст. №1
267Якимовський Вадим-----0Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
268Якотюк Владислав-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
269Янович Олександр0----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
270Ярова Надія-----0Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.