Вітаю Вас, Гість
Прізвище та ім'яABCDEСумаНавчальний заклад
1Бабяк Андрій 2020202020100Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
2Глушко Гліб2020202020100Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
3Гуменчук Артур2020202020100Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
4Костюк Денис2020202020100Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
5Мазаев Сергей2020202020100Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
6Малюсейко Мирослав2020202020100Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
7Мельник Софія2020202020100Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
8Омельянович Данііл2020202020100Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
9Онуфран Евген2020202020100Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
10Очеретний Вячеслав2020202020100Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
11Перун Андрій2020202020100Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
12Скрипник Денис 2020202020100Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
13Шуляк Нікіта2020202020100Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
14Шумейко Максим2020202020100КНУ ім.Тараса Шевченка
15Деньга Назарій202018202098Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
16Ачілов Андрій202020162096Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
17Вінниченко Віталій201620202096Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
18Лаврішин Дмитро202020162096Хмельницький ліцей 17
19Свіжак Віктор182020201896Хмельницький НВК №10
20Кривий Віталій201420202094Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21Яцишин Назар202012,6202092,6Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.
22Дерієнко Гліб202020122092Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
23Деркач Роман202020122092Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
24Зигар Антон202020122092Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
25Михайлов Кирило202020122092Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
26Саєнко Катерина202020122092Ліцей інформаційних технологій
27Ципко Антон202020122092НВК "Голованівська ЗОШ I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія"
28Степаненко Артем202010,8202090,8Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
29Миронюк Костянтин202020102090Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
30Широкорадюк Володимир202020102090Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
31Смірнов Олександр201416,2182088,2Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
32Ярина Віталій182020161488Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
33Бушовський Олександр20202020686Кам'янець-Подільский НВК №9 ім. А.М. Трояна
34Воробйов Олександр201620102086Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
35Савчук Андрій20202020686Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
36Богодіст Дмитро20202020-80Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
37Каліфіцький Дмитро20202020-80Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
38Корниенко Никита20182020-78Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
39Лаврентій Артем2020208876Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
40Пухальський Богдан182012,6101272,6Кам'янець-Подільський НВК №16
41Шаран Ілля22020161472Ярмолинецький технологічний ліцей
42Бугайчук Юра202010,820-70,8Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
43Жуіков Назар20202010-70Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
44Куржій Валентин20202010-70Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
45Парагайло Богдан20202010-70Новоушицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
46Сторожук Костя20202010-70Хмельницький НВК №10
47Шевчук Наталія20202010-70Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
48Бевза Дмитро202016,210-66,2Хмельницький спеціалізований ліцей - інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
49Нетреба Олександр20142010266Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
50Ковтун Богдан202016,28-64,2Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
51Лакей Юрій02016,2161264,2Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
52Романець Андрій2020202264Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
53Афіцька Тетяна182016,28-62,2Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
54Наумчак Анастасія2018204-62Віньковецький НВК
55Приступа Володимир2018204-62Віньковецький НВК
56Протас Олександр2018204-62Віньковецький НВК
57Супрун Діана2018204-62Віньковецький НВК
58Трач Сергій2018204-62Віньковецький НВК
59Шестопалова Кіріл2018204-62Віньковецький НВК
60Гаврилюк Роман202020--60Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки у галузі науки
61Іванюк Роман420208860Кам'янець-Подільський НВК №14
62Нікітенко Максим202020--60Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
63Паславський Сергій2020200-60Кам'янець-Подільський НВК №3 I-III ст.
64Скирта Олександр202020--60Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
65Чорнолоз Денис202020--60Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
66Бабчук Андрій202018--58Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
67Гордя Микита202018--58Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
68Златов Злат2014204058Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – колегіум»
69Луцик Олександр182020--58Гуменецький НВК "ЗОШ I-IIIст.,гімназія"
70Танасюк Богдана2014204-58Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
71Ярощук Владислав202018--58Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
72Граділь Євген202016,2--56,2Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
73Довгань Анастасія202016,2--56,2Хмельницький НВК №7
74Крицька Дарія22020-1456Ярмолинецький технологічний ліцей
75Віннічук Катерина202094-53Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
76Мартинюк Віталій 201610,86-52,8Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
77Авсієвич Володимир220208-50Хмельницька гімназія №2
78Віт Роман141418--46Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
79Бойчук Ігор82012,6-444,6Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №1
80Колісник Ілля82012,6-444,6Старокостянтинівська гімназія
81Козопас Вікторія20420--44Хмельницький НВК №7
82Беднарський Андрій2020---40Хмельницький НВК № 7
83Біла Юлія 020200-40Старокостянтинівська ЗОШ №1
84Гайдов Іван2020---40Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
85Терещенко Віталій22018--40Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
86Тихий Олександр02020--40Великоолександрівський НВК
87Федишин Софія-20200-40Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 імені П.Кізюна
88Гончаров Андрей81412,6-438,6Старокостянтинивська гімназія
89Опря Денис1820---38Кам’янець-Подільське НВК № 14
90Гук Андрій2014---34Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
91Клепас Назарій2014---34Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
92Козярська Яна2014---34Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
93Остапишин Ілля2014---34Кам’янець-Подільський ліцей
94Сидорчук Андрій-1420--34Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
95Дмитрук Олеся4207,2-031,2Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
96Строюк Богдан24202230Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
97Мельник Максим1214--026Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат з поглибленим вивченням у галузі науки
98Савченко Юрій46-10222Староостропільське НВО "ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
99Аліксійчук Владислав-20---20Ізяславське НВК №2, ліцею І-ІІІ ст. ім. М. Островського
100Антонюк Вадим-20---20Ізяславський НВК №2
101Вітюк Денис020---20Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
102Возлюк Олександр218---20Берездівський НВК
103Гіппіус Антон-20---20Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
104Казіміров Дмитро-20---20Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
105Мовченюк Роман20----20Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
106Ріпак Олег20----20Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
107Суржок Богдан20----20Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
108Шумеляк Руслана--20--20Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
109Дмитрук Дарина18----18Кам’янець-Подільський НВК №14
110Антонюк Андрій--16,2--16,2Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
111Бугерчук Сергій014---14Кам’янець-Подільський ліцей
112Кайданський Ярослав104---14Городоцька гімназія
113Кравчук Владлена-14---14Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
114Якотюк Владислав14----14Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
115Зеленко Максим8----8Шепетівський НВК №1
116Ступак Євген2----2Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
117Адамчук Міша-----0Летавський НВК
118Аджієнко Наталія-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
119Андріанов Сергій-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
120Бабайцев Богдан-----0Ружичанський НВК
121Бабенко Андрій-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
122Багінський Владислав-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
123Балюк Владислав-----0Ліцей інформаційних технологій
124Батогов Владислав-----0Кременчуцький ліцей №4
125Білик Олег-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
126Білик Олексій-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
127Білоус Ганна-----0Хмельницький національний університет
128Бондарук Анастасія-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
129Бортняк Ірина-----0Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
130Боцяновський Олексій-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
131Брус Андрій-----0Кам'янець-Подільський ліцей
132Бурейко Ілля-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
133Васільцов Денис-----0ЧНУ ім. Юрія Федьковича
134Ващук Євгеній-----0Ізяславський НВК "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія","
135Вітюк Богдан-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
136Владюк Діма-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
137Войцехівський Сергій-----0Летавський НВК
138Володін Роман-----0Білогірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія"
139Вохранов Ілля-----0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
140Гужальський Олег-----0Маківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
141Гуменний Іван-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
142Дикун Володимир-----0Чемеровецький НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст. та гімназія"
143Дівак Вікторія-----0Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
144Добош Вероніка-----0Славутський НВК "ЗОШ I-III ст., гімназія" № 5"
145Довгань Андрій-----0Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
146Долиняк Олег-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
147Дрига Сергій-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
148Дудар Роман -----0Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей
149Ємець Андрій-----0Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
150Жулкевський Владислав-----0Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
151Загика Марина-----0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст
152Задворний Антон-----0Ізяславський НВК №5 "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука, гімназія"
153Заїка Микола-----0Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
154Зарічний Антон-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
155Звада Іван-----0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
156Іванова Марія-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
157Ісаченко Богдан -----0Городоцька ЗОШ №4 I - III ст.
158Касьянчук Максим-----0Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
159Квапиш Максим-----0Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
160Квасницький Роман-----0Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
161Келюх Роман-----0Улашанівський НВК «ДНЗ, ЗОШ I-III ст.»
162Кицун Богдан-----0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
163Кліщ Данило-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
164Коваленко Аліна-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
165Ковальчук Анастасія-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
166Ковтонюк Микола-----0Мокіївська ЗОШ
167Козачинський Богдан-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
168Козловська Ольга-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
169Козьмін Евгеній-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
170Колядіна Світлана-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
171Кондратьєв Андрій-----0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
172Кондратюк Дмитро-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
173Костушевич Артур-----0Білогірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія"
174Кохан Андрій-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
175Коцур Роман-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
176Кошель Роман-----0Ізяславський НВК №2
177Кошик Ольга-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
178Кравцов Олександр-----0Камянець-Подільський НВК 8
179Кравчук Василь-----0Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
180Кравчук Ніна-----0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" "
181Кравчук Софія-----0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
182Кравчук Яна-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
183Кривинчук Максим-----0Михайловецька ЗОШ I-III ст.
184Кукуряк Кароліна-----0Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
185Кухар Павло-----0Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст.
186Кухарук Микола-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
187Кушнірук Владислав-----0Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
188Лабунський Олександр-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
189Лавренчук Андрій-----0Левківська ЗОШ І-ІІ ст.
190Лапчук Тарас-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
191Лещук Олександр-----0Шепетівський НВК №3 у складі «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»
192Літвак Максим-----0Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки
193Лопухович Ілля-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
194Лосєв Денис-----0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Валі Котика
195Мазій Владислава-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
196Мазуркевич Олександр-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
197Мак Наталія-----0Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
198Максимів Олександр-----0Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
199Матвеенков Дмитро-----0Старокостянтинівська гимназія
200Матвійчук Ольга-----0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
201Медведчук Тетяна -----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
202Мережко Діана-----0Самчиківська ЗОШ I-III ст.
203Микитюк Анастасія -----0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
204Михайлов Іван-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
205Міцик Дмитро-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
206Мовчанюк Мар'яна-----0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей"
207Москаленко Віталій-----0Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
208Мудрик Дмитро -----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
209Муштук Павло-----0Нетішинський НВК
210Нараєвський Віктор-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
211Небельський Дмитро-----0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія
212Ніколайчук Богдан-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
213Носальчук Денис-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
214Остапенко Ярослав-----0Старокостянтинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст.
215Отінов Павло -----0Шепетівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»
216Панасюк Андрій-----0Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
217Парахіна Анна-----0Нетішинська ЗОШ I-III ст. №4
218Петровський Вадим-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
219Печенюк Віктор-----0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
220Пилипчук Вадим-----0Берездівський НВК
221Пилипчук Людмила-----0Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
222Підкалюк Богдан-----0Купільська ЗОШ
223Познанський Роман-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
224Поліщук Михайло-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
225Притульський Владислав-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
226Прудніков Артем0----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
227Райковський Роман-----0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
228Ребіцький Максим-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
229Рибальов Артур-----0Хмельницький НВК №10
230Рижиий Вадим-----0Гвардійський НВК
231Рогачук Андрій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
232Родич Андрій-----0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
233Розгонюк Катерина-----0Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
234Савчук Олексій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
235Самойлюк Денис-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
236Сапуга Надія-----0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
237Свачій Олег -----0Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст .
238Свистун Валентин-----0Купільська ЗОШ
239Семенова Діана-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
240Семенюк Віктор-----0КНУ ім. Тараса Шевченка
241Семенюк Юлія-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
242Сисюк Ілля-----0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
243Смельський Данііл-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
244Соколюк Юлія-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
245Стаднік Віталій-----0Староконстянтинівска ЗОШ І-ІІІ ст. №8
246Стасюк Валерій-----0Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст., колегіум"
247Суліма Ілля-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
248Тараторкін Олександр-----0Нетішинська ЗОШ №4
249Телепчук Максим-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
250Тимчук Владислав -----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
251Токарєв Владислав-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
252Тороповський Давид-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
253Трембовецька Ольга-----0Зіньківський НВК
254Хмельовська Дарина-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
255Худий Богдан-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
256Цегельник Вадім-----0Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
257Чайка Вадим-----0Нетішинський НВК
258Чаус Валентина-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
259Чепіль Сергій -----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
260Шаварський Владислав-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
261Шахай Анатолій-----0Загінецька ЗОШ І-ІІ ст.
262Шашков Сергій-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
263Шевченко Діана-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
264Шлапак Дар’я-----0Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст. колегіум"
265Щедров Максим-----0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
266Юзюк Ольга-----0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
267Юр'єва Богдана-----0Деражнянська ЗОШ I-III ст. №1
268Якимовський Вадим-----0Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
269Янович Олександр-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
270Ярова Надія-----0Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.