Вітаю Вас, Гість
Прізвище та ім'яABCDEСумаНавчальний заклад
1Мельник Софія2525252525125Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
2Перун Андрій16,825252525116,8Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
3Деркач Роман2525252512,5112,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
4Дрига Сергій2525252512,5112,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
5Очеретний Вячеслав2525252512,5112,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
6Саєнко Катерина2525252512,5112,5Ліцей інформаційних технологій
7Михайлов Кирило254,4252525104,4Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
8Деньга Назарій16,825252512,5104,3Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
9Свіжак Віктор2525251512,5102,5Хмельницький НВК №10
10Жуіков Назар16,825251712,596,3Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
11Ципко Антон16,84,425252596,2НВК "Голованівська ЗОШ I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія"
12Глушко Гліб254,425251594,4Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
13Строюк Богдан16,825251312,592,3Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
14Кривий Віталій25252587,590,5Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
15Колісник Ілля252525-1590Старокостянтинівська гімназія
16Гордя Микита16,84,4252517,588,7Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
17Лаврішин Дмитро25252513088Хмельницький ліцей 17
18Бабяк Андрій 8,4252525-83,4Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
19Прудніков Артем2525253583Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
20Смірнов Олександр254,4251512,581,9Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
21Корниенко Никита16,8252513-79,8Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
22Пухальський Богдан16,825257578,8Кам'янець-Подільський НВК №16
23Зигар Антон16,84,425257,578,7Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
24Яцишин Назар2525252-77Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.
25Куржій Валентин11,2252510576,2Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
26Вінниченко Віталій16,82501517,574,3Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
27Бушовський Олександр254,42513572,4Кам'янець-Подільский НВК №9 ім. А.М. Трояна
28Рамський Ігор144,4162512,571,9Хмельницький ліцей №17
29Малюсейко Мирослав25252117,570,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
30Авсієвич Володимир16,82521412,570,3Хмельницька гімназія №2
31Дерієнко Гліб254,422512,568,9Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
32Богодіст Дмитро16,82525--66,8Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
33Шаран Ілля2517,6271566,6Ярмолинецький технологічний ліцей
34Широкорадюк Володимир16,825215563,8Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
35Луцик Олександр16,8-25712,561,3Гуменецький НВК "ЗОШ I-IIIст.,гімназія"
36Скирта Олександр16,84,42513-59,2Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
37Шуляк Нікіта16,825210558,8Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
38Паславський Сергій16,8-25312,557,3Кам'янець-Подільський НВК №3 I-III ст.
39Бабчук Андрій25--72557Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
40Терещенко Віталій25--72557Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
41Ачілов Андрій16,82527555,8Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
42Романець Андрій16,84,412137,553,7Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
43Мазаев Сергей25252--52Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
44Гуменчук Артур254,42712,550,9Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
45Ярина Віталій1425227,550,5Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
46Гайдов Іван2525---50Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
47Худий Богдан25-25--50Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
48Віт Роман8,425277,549,9Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
49Іванюк Роман11,225247,549,7Кам'янець-Подільський НВК №14
50Омельянович Данііл254,4213549,4Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
51Онуфран Евген254,4213549,4Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
52Скрипник Денис 254,42512,548,9Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
53Степаненко Артем2502612,545,5Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
54Костюк Денис254,447545,4Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
55Златов Злат11,20256042,2Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – колегіум»
56Танасюк Богдана16,825---41,8Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
57Коваленко Аліна25---1540Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
58Шевченко Діана25---1540Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
59Наумчак Анастасія11,24,42137,538,1Віньковецький НВК
60Приступа Володимир11,24,42137,538,1Віньковецький НВК
61Протас Олександр11,24,42137,538,1Віньковецький НВК
62Супрун Діана11,24,42137,538,1Віньковецький НВК
63Шестопалова Кіріл11,24,42137,538,1Віньковецький НВК
64Крицька Дарія11,22,2-81536,4Ярмолинецький технологічний ліцей
65Дудар Роман 11,2250--36,2Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей
66Опря Денис25---530Кам’янець-Подільське НВК № 14
67Сторожук Костя144,423528,4Хмельницький НВК №10
68Кравцов Олександр16,82,227-28Камянець-Подільський НВК 8
69Шевчук Наталія16,82,227-28Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
70Парагайло Богдан2500--25Новоушицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
71Пилипчук Людмила25----25Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
72Хмельовська Дарина25----25Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
73Ярощук Владислав25----25Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
74Ковтун Богдан11,24,427024,6Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
75Мартинюк Віталій 16,8-06022,8Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
76Ступак Євген16,8---2,519,3Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
77Афіцька Тетяна16,8----16,8Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
78Гіппіус Антон16,8----16,8Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
79Козярська Яна16,8----16,8Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
80Миронюк Костянтин16,8----16,8Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
81Нетреба Олександр16,8---016,8Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
82Суржок Богдан16,8----16,8Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
83Шумеляк Руслана16,8----16,8Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
84Трач Сергій11,24,4---15,6Віньковецький НВК
85Кравчук Владлена14----14Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
86Кушнірук Владислав14----14Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
87Ріпак Олег14----14Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
88Беднарський Андрій11,2----11,2Хмельницький НВК № 7
89Мельник Максим11,2----11,2Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат з поглибленим вивченням у галузі науки
90Чорнолоз Денис5,6----5,6Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
91Граділь Євген----55Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
92Довгань Анастасія----55Хмельницький НВК №7
93Адамчук Міша-----0Летавський НВК
94Аджієнко Наталія-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
95Аліксійчук Владислав-----0Ізяславське НВК №2, ліцею І-ІІІ ст. ім. М. Островського
96Андріанов Сергій-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
97Антонюк Андрій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
98Антонюк Вадим-----0Ізяславський НВК №2
99Бабайцев Богдан-----0Ружичанський НВК
100Бабенко Андрій-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
101Багінський Владислав-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
102Балюк Владислав-----0Ліцей інформаційних технологій
103Батогов Владислав-----0Кременчуцький ліцей №4
104Бевза Дмитро-----0Хмельницький спеціалізований ліцей - інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
105Біла Юлія -----0Старокостянтинівська ЗОШ №1
106Білик Олег-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
107Білик Олексій-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
108Білоус Ганна-----0Хмельницький національний університет
109Бойчук Ігор-----0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №1
110Бондарук Анастасія-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
111Бортняк Ірина-----0Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
112Боцяновський Олексій-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
113Брус Андрій-----0Кам'янець-Подільський ліцей
114Бугайчук Юра-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
115Бугерчук Сергій-----0Кам’янець-Подільський ліцей
116Бурейко Ілля-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
117Васільцов Денис-----0ЧНУ ім. Юрія Федьковича
118Ващук Євгеній-----0Ізяславський НВК "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія","
119Віннічук Катерина-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
120Вітюк Богдан-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
121Вітюк Денис-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
122Владюк Діма-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
123Возлюк Олександр-----0Берездівський НВК
124Войцехівський Сергій-----0Летавський НВК
125Володін Роман-----0Білогірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія"
126Воробйов Олександр-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
127Вохранов Ілля-----0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
128Гаврилюк Роман-----0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки у галузі науки
129Гончаров Андрей-----0Старокостянтинивська гімназія
130Гужальський Олег-----0Маківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
131Гук Андрій-----0Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
132Гуменний Іван-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
133Дикун Володимир-----0Чемеровецький НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст. та гімназія"
134Дівак Вікторія-----0Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
135Дмитрук Дарина-----0Кам’янець-Подільський НВК №14
136Дмитрук Олеся00-0-0Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
137Добош Вероніка-----0Славутський НВК "ЗОШ I-III ст., гімназія" № 5"
138Довгань Андрій-----0Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
139Долиняк Олег-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
140Ємець Андрій-----0Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
141Жулкевський Владислав-----0Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
142Загика Марина-----0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст
143Задворний Антон0----0Ізяславський НВК №5 "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука, гімназія"
144Заїка Микола-----0Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
145Зарічний Антон-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
146Звада Іван-----0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
147Зеленко Максим-----0Шепетівський НВК №1
148Іванова Марія-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
149Ісаченко Богдан -----0Городоцька ЗОШ №4 I - III ст.
150Казіміров Дмитро-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
151Кайданський Ярослав-----0Городоцька гімназія
152Каліфіцький Дмитро-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
153Касьянчук Максим-----0Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
154Квапиш Максим-----0Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
155Квасницький Роман-----0Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
156Келюх Роман-----0Улашанівський НВК «ДНЗ, ЗОШ I-III ст.»
157Кицун Богдан-----0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
158Клепас Назарій-----0Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
159Кліщ Данило-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
160Ковальчук Анастасія-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
161Ковтонюк Микола-----0Мокіївська ЗОШ
162Козачинський Богдан-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
163Козловська Ольга-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
164Козопас Вікторія-----0Хмельницький НВК №7
165Козьмін Евгеній-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
166Колядіна Світлана-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
167Кондратьєв Андрій-----0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
168Кондратюк Дмитро-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
169Костушевич Артур-----0Білогірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія"
170Кохан Андрій-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
171Коцур Роман-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
172Кошель Роман-----0Ізяславський НВК №2
173Кошик Ольга-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
174Кравчук Василь-----0Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
175Кравчук Ніна-----0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" "
176Кравчук Софія-----0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
177Кравчук Яна-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
178Кривинчук Максим-----0Михайловецька ЗОШ I-III ст.
179Кукуряк Кароліна-----0Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
180Кухар Павло-----0Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст.
181Кухарук Микола-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
182Лабунський Олександр-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
183Лаврентій Артем-----0Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
184Лавренчук Андрій-----0Левківська ЗОШ І-ІІ ст.
185Лакей Юрій-----0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
186Лапчук Тарас-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
187Лещук Олександр-----0Шепетівський НВК №3 у складі «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»
188Літвак Максим-----0Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки
189Лопухович Ілля-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
190Лосєв Денис-----0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Валі Котика
191Мазій Владислава-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
192Мазуркевич Олександр-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
193Мак Наталія-----0Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
194Максимів Олександр-----0Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
195Матвеенков Дмитро-----0Старокостянтинівська гимназія
196Матвійчук Ольга-----0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
197Медведчук Тетяна 0----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
198Мережко Діана-----0Самчиківська ЗОШ I-III ст.
199Микитюк Анастасія -----0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
200Михайлов Іван-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
201Міцик Дмитро-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
202Мовчанюк Мар'яна-----0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей"
203Мовченюк Роман-----0Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
204Москаленко Віталій-----0Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
205Мудрик Дмитро -----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
206Муштук Павло-----0Нетішинський НВК
207Нараєвський Віктор-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
208Небельський Дмитро-----0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія
209Нікітенко Максим-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
210Ніколайчук Богдан0----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
211Носальчук Денис-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
212Остапенко Ярослав-----0Старокостянтинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст.
213Остапишин Ілля-----0Кам’янець-Подільський ліцей
214Отінов Павло -----0Шепетівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»
215Панасюк Андрій-----0Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
216Парахіна Анна-----0Нетішинська ЗОШ I-III ст. №4
217Петровський Вадим-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
218Печенюк Віктор-----0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
219Пилипчук Вадим-----0Берездівський НВК
220Підкалюк Богдан-----0Купільська ЗОШ
221Познанський Роман-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
222Поліщук Михайло-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
223Притульський Владислав-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
224Райковський Роман-----0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
225Ребіцький Максим-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
226Рибальов Артур-----0Хмельницький НВК №10
227Рижиий Вадим0----0Гвардійський НВК
228Рогачук Андрій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
229Родич Андрій-----0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
230Розгонюк Катерина-----0Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
231Савченко Юрій-----0Староостропільське НВО "ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
232Савчук Андрій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
233Савчук Олексій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
234Самойлюк Денис-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
235Сапуга Надія-----0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
236Свачій Олег -----0Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст .
237Свистун Валентин-----0Купільська ЗОШ
238Семенова Діана-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
239Семенюк Віктор-----0КНУ ім. Тараса Шевченка
240Семенюк Юлія-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
241Сидорчук Андрій-----0Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
242Сисюк Ілля-----0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
243Смельський Данііл-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
244Соколюк Юлія-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
245Стаднік Віталій-----0Староконстянтинівска ЗОШ І-ІІІ ст. №8
246Стасюк Валерій-----0Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст., колегіум"
247Суліма Ілля-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
248Тараторкін Олександр-----0Нетішинська ЗОШ №4
249Телепчук Максим-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
250Тимчук Владислав -----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
251Тихий Олександр-----0Великоолександрівський НВК
252Токарєв Владислав-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
253Тороповський Давид-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
254Трембовецька Ольга-----0Зіньківський НВК
255Федишин Софія-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 імені П.Кізюна
256Цегельник Вадім-----0Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
257Чайка Вадим-----0Нетішинський НВК
258Чаус Валентина-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
259Чепіль Сергій -----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
260Шаварський Владислав-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
261Шахай Анатолій-----0Загінецька ЗОШ І-ІІ ст.
262Шашков Сергій-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
263Шлапак Дар’я-----0Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст. колегіум"
264Шумейко Максим-----0КНУ ім.Тараса Шевченка
265Щедров Максим-----0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
266Юзюк Ольга-----0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
267Юр'єва Богдана-----0Деражнянська ЗОШ I-III ст. №1
268Якимовський Вадим-----0Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
269Якотюк Владислав-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
270Янович Олександр-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
271Ярова Надія-----0Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.