Вітаю Вас, Гість
Прізвище та ім'яABCDEСумаНавчальний заклад
1Деркач Роман3030303030150Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
2Очеретний Вячеслав3030303030150Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
3Ципко Антон2727303030144НВК "Голованівська ЗОШ I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія"
4Миронюк Костянтин30274,53030121,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
5Михайлов Кирило30303030-120Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
6Родич Андрій3027-3030117Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
7Глушко Гліб3027-3028,5115,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
8Гіппіус Антон25,527-3030112,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
9Шуляк Нікіта25,527-3030112,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
10Дерієнко Гліб30272430-111Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
11Мельник Софія3027214,524106,5Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
12Перун Андрій3030-03090Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
13Бабяк Андрій3030-28,5-88,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
14Деньга Назарій3027-30-87Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
15Бушовський Олександр3271,5242176,5Кам'янець-Подільский НВК №9 ім. А.М. Трояна
16Опря Денис3001825,5-73,5Кам’янець-Подільське НВК № 14
17Зигар Антон3027-4,5-61,5Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
18Вінниченко Віталій30-0-28,558,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
19Кривий Віталій16,50632449,5Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
20Смірнов Олександр240-025,549,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
21Шаран Ілля15-3-2442Ярмолинецький технологічний ліцей
22Авсієвич Володимир150--25,540,5Хмельницька гімназія №2
23Бойчук Ігор927-3039Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №1
24Гончаров Андрей927-3-39Старокостянтинивська гімназія
25Пухальський Богдан604,5028,539Кам'янець-Подільський НВК №16
26Рамський Ігор4,56--28,539Хмельницький ліцей №17
27Лаврішин Дмитро1201,502437,5Хмельницький ліцей 17
28Онуфран Евген90028,5037,5Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
29Ачілов Андрій7,5--028,536Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
30Омельянович Данііл661,502134,5Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
31Широкорадюк Володимир004,5028,533Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
32Бугайчук Юра30----30Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
33Жуіков Назар30---030Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
34Корниенко Никита30----30Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
35Саєнко Катерина30----30Ліцей інформаційних технологій
36Свіжак Віктор4,50-025,530Хмельницький НВК №10
37Чорнолоз Денис6---2430Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
38Гуменчук Артур16,50--1228,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
39Іванюк Роман003025,528,5Кам'янець-Подільський НВК №14
40Костюк Денис16,50--1228,5Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
41Луцик Олександр4,50--2428,5Гуменецький НВК "ЗОШ I-IIIст.,гімназія"
42Паславський Сергій4,5---2428,5Кам'янець-Подільський НВК №3 I-III ст.
43Скрипник Денис004,502428,5Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
44Степаненко Артем00-028,528,5Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
45Романець Андрій1,503022,527Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
46Нетреба Олександр1,5--02425,5Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
47Парагайло Богдан1,5---2425,5Новоушицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
48Строюк Богдан1,5---2425,5Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
49Танасюк Богдана1,5---2425,5Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
50Куржій Валентин----2424Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
51Суржок Богдан----2424Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
52Бабчук Андрій6----6Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
53Бевза Дмитро4,5----4,5Хмельницький спеціалізований ліцей - інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
54Жулкевський Владислав4,5----4,5Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
55Мартинюк Віталій4,5---04,5Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
56Ярина Віталій4,5-0--4,5Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
57Кушнірук Владислав3----3Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
58Шевчук Наталія30---3Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
59Кравчук Владлена1,5----1,5Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
60Мельник Максим1,5--0-1,5Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат з поглибленим вивченням у галузі науки
61Наумчак Анастасія1,5---01,5Віньковецький НВК
62Приступа Володимир1,5---01,5Віньковецький НВК
63Протас Олександр1,5---01,5Віньковецький НВК
64Ріпак Олег1,5----1,5Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
65Супрун Діана1,5---01,5Віньковецький НВК
66Трач Сергій1,5---01,5Віньковецький НВК
67Шестопалова Кіріл1,5---01,5Віньковецький НВК
68Шумеляк Руслана1,5----1,5Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
69Адамчук Міша-----0Летавський НВК
70Аджієнко Наталія-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
71Аліксійчук Владислав-----0Ізяславське НВК №2, ліцею І-ІІІ ст. ім. М. Островського
72Андріанов Сергій-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
73Антонюк Андрій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
74Антонюк Вадим-----0Ізяславський НВК №2
75Афіцька Тетяна-----0Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
76Бабайцев Богдан-----0Ружичанський НВК
77Бабенко Андрій-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
78Багінський Владислав-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
79Балюк Владислав-----0Ліцей інформаційних технологій
80Батогов Владислав-----0Кременчуцький ліцей №4
81Беднарський Андрій-----0Хмельницький НВК № 7
82Біла Юлія-----0Старокостянтинівська ЗОШ №1
83Білик Олег-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
84Білик Олексій-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
85Білоус Ганна-----0Хмельницький національний університет
86Богодіст Дмитро-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
87Бондарук Анастасія-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
88Бортняк Ірина-----0Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
89Боцяновський Олексій-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
90Брус Андрій-----0Кам'янець-Подільський ліцей
91Бугерчук Сергій-----0Кам’янець-Подільський ліцей
92Бурейко Ілля-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
93Васільцов Денис-----0ЧНУ ім. Юрія Федьковича
94Ващук Євгеній-----0Ізяславський НВК "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія","
95Віннічук Катерина-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
96Віт Роман0-0--0Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
97Вітюк Богдан-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
98Вітюк Денис-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
99Владюк Діма-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
100Возлюк Олександр-----0Берездівський НВК
101Войцехівський Сергій-----0Летавський НВК
102Володін Роман-----0Білогірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія"
103Воробйов Олександр-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
104Вохранов Ілля-----0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
105Гаврилюк Роман-----0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки у галузі науки
106Гайдов Іван-----0Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
107Гордя Микита-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
108Граділь Євген-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
109Гужальський Олег-----0Маківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
110Гук Андрій-----0Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
111Гуменний Іван-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
112Дикун Володимир-----0Чемеровецький НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст. та гімназія"
113Дівак Вікторія-----0Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
114Дмитрук Дарина-----0Кам’янець-Подільський НВК №14
115Дмитрук Олеся0--0-0Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
116Добош Вероніка-----0Славутський НВК "ЗОШ I-III ст., гімназія" № 5"
117Довгань Анастасія0----0Хмельницький НВК №7
118Довгань Андрій-----0Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
119Долиняк Олег-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
120Дрига Сергій-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
121Дудар Роман-----0Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей
122Ємець Андрій-----0Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
123Загика Марина-----0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст
124Задворний Антон-----0Ізяславський НВК №5 "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука, гімназія"
125Заїка Микола-----0Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
126Зарічний Антон-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
127Звада Іван-----0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
128Зеленко Максим-----0Шепетівський НВК №1
129Златов Злат-----0Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – колегіум»
130Іванова Марія-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
131Ісаченко Богдан-----0Городоцька ЗОШ №4 I - III ст.
132Казіміров Дмитро-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
133Кайданський Ярослав-----0Городоцька гімназія
134Каліфіцький Дмитро-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
135Касьянчук Максим-----0Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
136Квапиш Максим-----0Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
137Квасницький Роман-----0Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
138Келюх Роман-----0Улашанівський НВК «ДНЗ, ЗОШ I-III ст.»
139Кицун Богдан-----0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
140Клепас Назарій-----0Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
141Кліщ Данило-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
142Коваленко Аліна-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
143Ковальчук Анастасія-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
144Ковтонюк Микола-----0Мокіївська ЗОШ
145Ковтун Богдан-----0Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
146Козачинський Богдан-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
147Козловська Ольга-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
148Козопас Вікторія-----0Хмельницький НВК №7
149Козьмін Евгеній-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
150Козярська Яна-----0Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
151Колісник Ілля-----0Старокостянтинівська гімназія
152Колядіна Світлана-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
153Кондратьєв Андрій-----0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
154Кондратюк Дмитро-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
155Костушевич Артур-----0Білогірський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія"
156Кохан Андрій-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
157Коцур Роман-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
158Кошель Роман-----0Ізяславський НВК №2
159Кошик Ольга-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
160Кравцов Олександр-----0Камянець-Подільський НВК 8
161Кравчук Василь-----0Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
162Кравчук Ніна-----0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" "
163Кравчук Софія-----0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
164Кравчук Яна-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
165Кривинчук Максим-----0Михайловецька ЗОШ I-III ст.
166Крицька Дарія-----0Ярмолинецький технологічний ліцей
167Кукуряк Кароліна-----0Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
168Кухар Павло-----0Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст.
169Кухарук Микола-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
170Лабунський Олександр-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
171Лаврентій Артем-----0Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
172Лавренчук Андрій-----0Левківська ЗОШ І-ІІ ст.
173Лакей Юрій-----0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
174Лапчук Тарас-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
175Лещук Олександр-----0Шепетівський НВК №3 у складі «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»
176Літвак Максим-----0Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки
177Лопухович Ілля-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
178Лосєв Денис-----0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Валі Котика
179Мазаев Сергей-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
180Мазій Владислава-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
181Мазуркевич Олександр-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
182Мак Наталія-----0Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням інформатики.
183Максимів Олександр-----0Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
184Малюсейко Мирослав-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
185Матвеенков Дмитро-----0Старокостянтинівська гимназія
186Матвійчук Ольга-----0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
187Медведчук Тетяна-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
188Мережко Діана-----0Самчиківська ЗОШ I-III ст.
189Микитюк Анастасія-----0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
190Михайлов Іван-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
191Міцик Дмитро-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
192Мовчанюк Мар'яна-----0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей"
193Мовченюк Роман-----0Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів
194Москаленко Віталій-----0Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
195Мудрик Дмитро-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
196Муштук Павло-----0Нетішинський НВК
197Нараєвський Віктор-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
198Небельський Дмитро-----0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія
199Нікітенко Максим-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
200Ніколайчук Богдан-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
201Носальчук Денис-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
202Остапенко Ярослав-----0Старокостянтинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст.
203Остапишин Ілля-----0Кам’янець-Подільський ліцей
204Отінов Павло-----0Шепетівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»
205Панасюк Андрій-----0Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
206Парахіна Анна-----0Нетішинська ЗОШ I-III ст. №4
207Петровський Вадим-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
208Печенюк Віктор-----0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
209Пилипчук Вадим-----0Берездівський НВК
210Пилипчук Людмила-----0Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
211Підкалюк Богдан-----0Купільська ЗОШ
212Познанський Роман-----0Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
213Поліщук Михайло-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
214Притульський Владислав-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
215Прудніков Артем-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
216Райковський Роман-----0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
217Ребіцький Максим-----0Славутський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"
218Рибальов Артур-----0Хмельницький НВК №10
219Рижиий Вадим-----0Гвардійський НВК
220Рогачук Андрій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
221Розгонюк Катерина-----0Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
222Савченко Юрій-----0Староостропільське НВО "ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
223Савчук Андрій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
224Савчук Олексій-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
225Самойлюк Денис-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
226Сапуга Надія-----0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
227Свачій Олег-----0Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст .
228Свистун Валентин-----0Купільська ЗОШ
229Семенова Діана-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
230Семенюк Віктор-----0КНУ ім. Тараса Шевченка
231Семенюк Юлія-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
232Сидорчук Андрій-----0Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
233Сисюк Ілля-----0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
234Скирта Олександр-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому пед.коледжі імені А.С.Макаренка"
235Смельський Данііл-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
236Соколюк Юлія-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
237Стаднік Віталій-----0Староконстянтинівска ЗОШ І-ІІІ ст. №8
238Стасюк Валерій-----0Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст., колегіум"
239Сторожук Костя-----0Хмельницький НВК №10
240Ступак Євген-----0Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
241Суліма Ілля-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
242Тараторкін Олександр-----0Нетішинська ЗОШ №4
243Телепчук Максим-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
244Терещенко Віталій-----0Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
245Тимчук Владислав-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
246Тихий Олександр-----0Великоолександрівський НВК
247Токарєв Владислав-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
248Тороповський Давид-----0Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
249Трембовецька Ольга-----0Зіньківський НВК
250Федишин Софія-----0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 імені П.Кізюна
251Хмельовська Дарина-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
252Худий Богдан-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
253Цегельник Вадім-----0Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
254Чайка Вадим-----0Нетішинський НВК
255Чаус Валентина-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
256Чепіль Сергій-----0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
257Шаварський Владислав-----0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленого вивчення в галузі науки
258Шахай Анатолій-----0Загінецька ЗОШ І-ІІ ст.
259Шашков Сергій-----0Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
260Шевченко Діана-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
261Шлапак Дар’я-----0Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст. колегіум"
262Шумейко Максим-----0КНУ ім.Тараса Шевченка
263Щедров Максим-----0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
264Юзюк Ольга-----0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
265Юр'єва Богдана-----0Деражнянська ЗОШ I-III ст. №1
266Якимовський Вадим-----0Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
267Якотюк Владислав-----0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
268Янович Олександр-----0Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука"
269Ярова Надія-----0Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
270Ярощук Владислав-----0Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
271Яцишин Назар-----0Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.