Вітаю Вас, Гість

Хмельницька область

Прізвище, ім'я та по батькові A B C D E Сума Навчальний заклад
1 Кривий Віталій Миколайович 100 100 25 25 70 320 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
2 Перун Андрій Сергійович 100 55 40 45 70 310 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука
3 Миронюк Костянтин Григорович 100 55 20 40 50 265 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука
4 Свіжак Віктор Вячеславович 100 50 10 25 70 255 Хмельницький НВК №10
5 Іванюк Роман Олегович 70 45 0 25 65 205 Кам'янець-Подільський НВК №14
6 Смірнов Олександр Михайлович 90 55 10 5 10 170 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука
7 Бушовський Олександр Юрієвич 70 55 10 20 10 165 Кам'янець-Подільский НВК №9 ім. А.М. Трояна
8 Онуфран Евген Олегович 70 55 5 5 20 155 Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
9 Ярина Віталій Русланович 60 50 - 10 35 155 Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
10 Ачілов Андрій Віталійович 70 50 - 25 5 150 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
11 Сторожук Костя Валерійович 70 55 10 10 5 150 Хмельницький НВК №10
12 Парагайло Богдан Юрійович 70 75 - - - 145 Новоушицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
13 Шуляк Нікіта Віталійович 70 55 10 5 5 145 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука
14 Лаврішин Дмитро Русланович 30 5 5 25 70 135 Хмельницький ліцей 17
15 Широкорадюк Володимир Олегович 70 55 - 10 - 135 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
16 Скрипник Денис Олександрович 60 0 - 25 35 120 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
17 Бабчук Андрій Олександрович 70 - - 20 20 110 Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
18 Вінниченко Віталій Вікторович 60 0 10 5 35 110 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука
19 Романець Андрій Степанвич 70 - 0 20 20 110 Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
20 Строюк Богдан Богданович 70 - - 20 20 110 Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського
21 Гуменчук Артур Олегович 70 - 10 15 10 105 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука
22 Крицька Дарія Русланівна 50 - - 10 45 105 Ярмолинецький технологічний ліцей
23 Шаран Ілля Дмитрович 50 - - 10 45 105 Ярмолинецький технологічний ліцей
24 Пухальський Богдан Мирославович 70 0 - - 20 90 Кам'янець-Подільський НВК №16
25 Авсієвич Володимир Русланович 70 0 - 10 - 80 Хмельницька гімназія №2
26 "Костюк Денис Ігорович" 70 - - 5 - 75 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука
27 Паславський Сергій Іванович 70 - - 5 0 75 Кам'янець-Подільський НВК №3 I-III ст.
28 Степаненко Артем Віталійович 70 - - 5 - 75 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
29 Танасюк Богдана Миколаївна 70 - - - - 70 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
30 Яцишин Назар Олегович 70 0 - 0 - 70 Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.
31 Куржій Валентин Романович 50 - - - - 50 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
32 Опря Денис Ігорович 50 - - - - 50 Кам’янець-Подільське НВК № 14
33 Ковтун Богдан Валентинович 20 - 10 5 - 35 Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики
34 Луцик Олександр Романович 10 - - - - 10 Гуменецький НВК "ЗОШ I-IIIст.,гімназія"
35 Бойчук Ігор Олегович 0 - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №1
36 Віт Роман Віталійович - 0 - - - 0 Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
37 Каліфіцький Дмитро Сергійович - - - - - 0 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука
38 Колісник Ілля Олександрович 0 - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
39 Омельянович Данііл Юрійович - - - - - 0 Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей"
40 Родич Андрій Олександрович 0 - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
41 Шевчук Наталія Олександрівна - - - - - 0 Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"

Поза заліком

Прізвище, ім'я та по батькові A B C D E Сума Навчальний заклад
1 Ципко Антон Владиславович 100 100 100 100 100 500 НВК "Голованівська ЗОШ I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія"
2 Деркач Роман Анатолійович 100 100 100 85 100 485 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
3 Очеретний Вячеслав Юрійович 100 100 100 80 100 480 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
4 Шумейко Максим Володимирович 100 100 50 95 100 445 КНУ ім.Тараса Шевченка
5 Михайлов Кирило Ігорович 100 100 90 25 100 415 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
6 Мельник Софія Валентинівна 100 100 50 25 100 375 Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
7 Глушко Гліб Федерович 100 100 10 60 100 370 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
8 Дерієнко Гліб Андрійович 100 100 50 15 100 365 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
9 Воробйов Олександр Сергійович 100 100 0 25 80 305 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
10 Деньга Назарій Олександрович 100 100 10 25 70 305 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
11 Бабяк Андрій Миколайович 80 80 - - 70 230 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
12 Малюсейко Мирослав Вікторович 90 55 - 5 70 220 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
13 Мазаев Сергей Николаевич 50 75 10 - 70 205 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
14 Жуіков Назар Олександрович 70 75 10 5 10 170 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
15 Богодіст Дмитро Олегович 70 - 10 0 - 80 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
16 Златов Злат Златович 40 - - - - 40 Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – колегіум»
17 Зигар Антон Володимирович - - - - - 0 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
18 Корниенко Никита Игоровыч - - - - - 0 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
19 Саєнко Катерина Юріївна - - - - - 0 Ліцей інформаційних технологій