Вітаю Вас, Гість

Хмельницька область

<center>
<table border=1>
<tr><td>№</td><td>Прізвище та ім'я</td><td>І етап</td><td>Клас</td><td>Навчальний заклад</td><tr>
<tr><td>1</td><td>Миронюк Костянтин</td><td>362<td>10<td>"Старокостянтинівський НВК "спеціалізована школа I ст., гімназія", ім. Героя України С.М. Бондарчука"</td></tr>
<tr><td>2</td><td>Акуліч Даниїл</td><td>310<td>7<td>Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького</td></tr>
<tr><td>3</td><td>Ачілов Андрій</td><td>308<td>10<td>Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2</td></tr>
<tr><td>4</td><td>Мисечко Артемій</td><td>294<td>11<td>Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка</td></tr>
<tr><td>5</td><td>Рамський Ігор</td><td>286<td>9<td>Хмельницький ліцей №17</td></tr>
<tr><td>6</td><td>Авсієвич Володимир</td><td>284<td>8<td>Хмельницька гімназія №2</td></tr>
<tr><td>7</td><td>Скрипник Денис</td><td>275<td>11<td>Кам'янець-Подільська ЗОШ I-III ст. №7</td></tr>
<tr><td>8</td><td>Лаврішин Дмитро</td><td>269<td>10<td>Хмельницький ліцей №17</td></tr>
<tr><td>9</td><td>Степаненко Артем</td><td>249<td>10<td>Кам'янець-Подільська ЗОШ I-III ст. №7</td></tr>
<tr><td>10</td><td>Широкорадюк Володимир</td><td>241<td>10<td>Кам'янець-Подільська ЗОШ I-III ст. №7</td></tr>
<tr><td>11</td><td>Бушовський Олександр</td><td>238<td>10<td>Кам'янець-Подільский НВК №9 ім. А.М. Трояна</td></tr>
<tr><td>12</td><td>Савчук Андрій</td><td>232<td>10<td>"Старокостянтинівський НВК "спеціалізована школа I ст., гімназія", ім. Героя України С.М. Бондарчука"</td></tr>
<tr><td>13</td><td>Романець Андрій</td><td>222<td>11<td>Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського</td></tr>
<tr><td>14</td><td>Сторожук Костянтин</td><td>213<td>9<td>Хмельницький НВК №10</td></tr>
<tr><td>15</td><td>Жилко Дмитро</td><td>205<td>10<td>Хмельницький ліцей №17</td></tr>
<tr><td>16</td><td>Гайдов Іван</td><td>193<td>9<td>Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура</td></tr>
<tr><td>17</td><td>Буйніцька Ольга</td><td>187<td>10<td>"Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"</td></tr>
<tr><td>18</td><td>Синиця Костянтин</td><td>184<td>11<td>Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки</td></tr>
<tr><td>19</td><td>Шуляк Нікіта</td><td>176<td>11<td>"Старокостянтинівський НВК "спеціалізована школа I ст., гімназія", ім. Героя України С.М. Бондарчука"</td></tr>
<tr><td>20</td><td>Юшкевич Олександр</td><td>175<td>10<td>"Старокостянтинівський НВК "спеціалізована школа I ст., гімназія", ім. Героя України С.М. Бондарчука"</td></tr>
<tr><td>21</td><td>Іванюк Роман</td><td>173<td>9<td>Кам'янець-Подільський ліцей</td></tr>
<tr><td>22</td><td>Семьонова Поліна</td><td>170<td>9<td>"Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія"</td></tr>
</table>
</center>

Поза заліком

<center>
<table border=1>
<tr><td>№</td><td>Прізвище та ім'я</td><td>І етап</td><td>Клас</td><td>Навчальний заклад</td><tr>
<tr><td>1</td><td>Ципко Антон</td><td>482<td>11<td>"Голованівський НВК "ЗОШ I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія"</td></tr>
<tr><td>2</td><td>Мельник Софія</td><td>480<td>8<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>3</td><td>Гришечкін Марко</td><td>478<td>10<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>4</td><td>Деньга Назарій</td><td>478<td>9<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>5</td><td>Гордя Микита</td><td>470<td>11<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>6</td><td>Смельський Данііл</td><td>464<td>10<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>7</td><td>Нікітенко Максим</td><td>453<td>9<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>8</td><td>Бугайчук Юрій</td><td>404<td>10<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>9</td><td>Малюсейко Мирослав</td><td>401<td>10<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>10</td><td>Мазаєв Сергій</td><td>391<td>10<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>11</td><td>Саєнко Катерина</td><td>385<td>10<td>Олександрійський ліцей інформаційних технологій</td></tr>
<tr><td>12</td><td>Зуб Максим</td><td>374<td>9<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>13</td><td>Жуіков Назар</td><td>320<td>10<td>Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. (Ліцей «Політ»)</td></tr>
<tr><td>14</td><td>Антонов Дмитро</td><td>196<td>10<td>Тернопільська ЗОШ №7</td></tr>
</table>
</center>