Вітаю Вас, Гість

 Хмельницька область

Прізвище, ім'я та по батькові Сума Клас Навчальний заклад Район (місто)
1 Перун Андрій Сергійович 431,8 11 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
2 Шуляк Нікіта Віталійович 373,3 10 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
3 Кривий Віталій Миколайович 353 11 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецький
4 Лаврішин Дмитро Русланович 338,5 9 Хмельницький ліцей 17 м. Хмельницкий
5 Миронюк Костянтин Григорович 330,3 9 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
6 Бушовський Олександр Юрієвич 329,9 9 Кам'янець-Подільский НВК №9 ім. А.М. Трояна м. Кам’янець-Подільський
7 Смірнов Олександр Михайлович 329,6 11 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
8 Вінниченко Віталій Вікторович 325,3 11 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
9 Свіжак Віктор Вячеславович 320,5 11 Хмельницький НВК №10 м. Хмельницкий
10 Скрипник Денис Олександрович 294,9 10 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7 м. Кам’янець-Подільський
11 Гуменчук Артур Олегович 280,4 10 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
12 Пухальський Богдан Мирославович 279,9 10 Кам'янець-Подільський НВК №16 м. Кам’янець-Подільський
13 Широкорадюк Володимир Олегович 277,3 9 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7 м. Кам’янець-Подільський
14 Шаран Ілля Дмитрович 276,1 10 Ярмолинецький технологічний ліцей Ярмолинецький
15 Ачілов Андрій Віталійович 275,8 9 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія Деражнянський
16 Костюк Денис Ігорович 266,9 11 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
17 Яцишин Назар Олегович 262,1 9 Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівський
18 Степаненко Артем Віталійович 256,3 9 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7 м. Кам’янець-Подільський
19 Строюк Богдан Богданович 253,3 10 Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського м. Шепетівка
20 Романець Андрій Степанвич 249,2 10 Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського м. Шепетівка
21 Авсієвич Володимир Русланович 248,8 7 Хмельницька гімназія №2 м. Хмельницкий
22 Іванюк Роман Олегович 245,7 8 Кам'янець-Подільський НВК №14 м. Кам’янець-Подільський
23 Опря Денис Ігорович 234,5 10 Кам’янець-Подільське НВК № 14 м. Кам’янець-Подільський
24 Ярина Віталій Русланович 234,5 11 Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Волочиський
25 Онуфран Евген Олегович 230,4 11 Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей" м. Кам’янець-Подільський
26 Колісник Ілля Олександрович 224,6 5 Старокостянтинівська гімназія м. Старокостянтинів
27 Родич Андрій Олександрович 214,5 11 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8 м. Старокостянтинів
28 Луцик Олександр Романович 214,3 9 Гуменецький НВК "ЗОШ I-IIIст.,гімназія" Кам'янець-Подільський
29 Паславський Сергій Іванович 204,8 10 Кам'янець-Подільський НВК №3 I-III ст. м. Кам’янець-Подільський
30 Віт Роман Віталійович 191,9 11 Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура м. Хмельницкий
31 Омельянович Данііл Юрійович 183,9 8 Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей" м. Кам’янець-Подільський
32 Бойчук Ігор Олегович 183,6 8 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №1 м. Старокостянтинів
33 Бабчук Андрій Олександрович 183 11 Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського м. Шепетівка
34 Куржій Валентин Романович 180,2 11 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія Деражнянський
35 Ковтун Богдан Валентинович 179,8 9 Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики м. Кам’янець-Подільський
36 Парагайло Богдан Юрійович 178,5 7 Новоушицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія" Новоушицький
37 Танасюк Богдана Миколаївна 174,8 10 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст. Новоушицький
38 Крицька Дарія Русланівна 174,4 11 Ярмолинецький технологічний ліцей Ярмолинецький
39 Каліфіцький Дмитро Сергійович 172 10 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
40 Сторожук Костя Валерійович 170,9 8 Хмельницький НВК №10 м. Хмельницкий
41 Шевчук Наталія Олександрівна 169,5 10 Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" Дунаєвецький

Поза заліком

Прізвище, ім'я та по батькові Сума Клас Навчальний заклад
1 Очеретний Вячеслав Юрійович 487,5 11 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
2 Деркач Роман Анатолійович 478 11 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
3 Ципко Антон Владиславович 457,2 10 НВК "Голованівська ЗОШ I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія"
4 Мельник Софія Валентинівна 449 7 Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
5 Глушко Гліб Федерович 434,9 11 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
6 Михайлов Кирило Ігорович 426,4 11 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
7 Деньга Назарій Олесандрович 396,8 8 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
8 Бабяк Андрій Миколайович 384,9 11 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
9 Дерієнко Гліб Андрієвич 337,9 11 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
10 Саєнко Катерина Юріївна 332,5 9 Ліцей інформаційних технологій
11 Зигар Антон Володимирович 321,2 10 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
12 Мазаев Сергей Николаевич 259 9 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
13 Малюсейко Мирослав Вікторович 249,5 9 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
14 Богодіст Дмитро Олегович 247,8 11 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
15 Жуіков Назар Олександрович 233,8 9 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
16 Корниенко Никита Игоровыч 214,8 10 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
17 Шумейко Максим Володимирович 212,5 1 курс КНУ ім.Тараса Шевченка
18 Воробйов Олександр Сергійович 200,5 11 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
19 Златов Злат Златович 167,2 10 Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – колегіум»