Вітаю Вас, Гість

Хмельницька область

Прізвище, ім'я та по батькові І тур ІІ тур Сума Клас Навчальний заклад Район (місто)
1 Перун Андрій Сергійович 431,8 310 741,8 11 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
2 Кривий Віталій Миколайович 353 320 673 11 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецький
3 Миронюк Костянтин Григорович 330,3 265 595,3 9 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
4 Свіжак Віктор Вячеславович 320,5 255 575,5 11 Хмельницький НВК №10 м. Хмельницкий
5 Шуляк Нікіта Віталійович 373,3 145 518,3 10 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
6 Смірнов Олександр Михайлович 329,6 170 499,6 11 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
7 Бушовський Олександр Юрієвич 329,9 165 494,9 9 Кам'янець-Подільский НВК №9 ім. А.М. Трояна м. Кам’янець-Подільський
8 Лаврішин Дмитро Русланович 338,5 135 473,5 9 Хмельницький ліцей 17 м. Хмельницкий
9 Іванюк Роман Олегович 245,7 205 450,7 8 Кам'янець-Подільський НВК №14 м. Кам’янець-Подільський
10 Вінниченко Віталій Вікторович 325,3 110 435,3 11 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
11 Ачілов Андрій Віталійович 275,8 150 425,8 9 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія Деражнянський
12 Скрипник Денис Олександрович 294,9 120 414,9 10 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7 м. Кам’янець-Подільський
13 Широкорадюк Володимир Олегович 277,3 135 412,3 9 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7 м. Кам’янець-Подільський
14 Ярина Віталій Русланович 234,5 155 389,5 11 Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Волочиський
15 Гуменчук Артур Олегович 280,4 105 385,4 10 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
16 Онуфран Евген Олегович 230,4 155 385,4 11 Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей" м. Кам’янець-Подільський
17 Шаран Ілля Дмитрович 276,1 105 381,1 10 Ярмолинецький технологічний ліцей Ярмолинецький
18 Пухальський Богдан Мирославович 279,9 90 369,9 10 Кам'янець-Подільський НВК №16 м. Кам’янець-Подільський
19 Строюк Богдан Богданович 253,3 110 363,3 10 Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського м. Шепетівка
20 Романець Андрій Степанвич 249,2 110 359,2 10 Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського м. Шепетівка
21 "Костюк Денис Ігорович" 266,9 75 341,9 11 Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
22 Яцишин Назар Олегович 262,1 70 332,1 9 Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівський
23 Степаненко Артем Віталійович 256,3 75 331,3 9 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7 м. Кам’янець-Подільський
24 Авсієвич Володимир Русланович 248,8 80 328,8 7 Хмельницька гімназія №2 м. Хмельницкий
25 Парагайло Богдан Юрійович 178,5 145 323,5 7 Новоушицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія" Новоушицький
26 Сторожук Костя Валерійович 170,9 150 320,9 8 Хмельницький НВК №10 м. Хмельницкий
27 Бабчук Андрій Олександрович 183 110 293 11 Шепетівський НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського м. Шепетівка
28 Опря Денис Ігорович 234,5 50 284,5 10 Кам’янець-Подільське НВК № 14 м. Кам’янець-Подільський
29 Паславський Сергій Іванович 204,8 75 279,8 10 Кам'янець-Подільський НВК №3 I-III ст. м. Кам’янець-Подільський
30 Крицька Дарія Русланівна 174,4 105 279,4 11 Ярмолинецький технологічний ліцей Ярмолинецький
31 Танасюк Богдана Миколаївна 174,8 70 244,8 10 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст. Новоушицький
32 Куржій Валентин Романович 180,2 50 230,2 11 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія Деражнянський
33 Колісник Ілля Олександрович 224,6 0 224,6 5 Старокостянтинівська гімназія м. Старокостянтинів
34 Луцик Олександр Романович 214,3 10 224,3 9 Гуменецький НВК "ЗОШ I-IIIст.,гімназія" Кам'янець-Подільський
35 Ковтун Богдан Валентинович 179,8 35 214,8 9 Кам'янець- Подільська СЗОШ І-ІІІст. №5 з поглибленим вивченням інформатики м. Кам’янець-Подільський
36 Родич Андрій Олександрович 214,5 0 214,5 11 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8 м. Старокостянтинів
37 Віт Роман Віталійович 191,9 0 191,9 11 Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура м. Хмельницкий
38 Омельянович Данііл Юрійович 183,9 0 183,9 8 Кам'янця-Подільський приватний НВК "Антей" м. Кам’янець-Подільський
39 Бойчук Ігор Олегович 183,6 0 183,6 8 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №1 м. Старокостянтинів
40 Каліфіцький Дмитро Сергійович 172 0 172 10 "Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука м. Старокостянтинів
41 Шевчук Наталія Олександрівна 169,5 0 169,5 10 Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" Дунаєвецький

Поза заліком

Прізвище, ім'я та по батькові І тур ІІ тур Сума Навчальний заклад
1 Очеретний Вячеслав Юрійович 487,5 480 967,5 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
2 Деркач Роман Анатолійович 478 485 963 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
3 Ципко Антон Владиславович 457,2 500 957,2 НВК "Голованівська ЗОШ I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія"
7 Михайлов Кирило Ігорович 426,4 415 841,4 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
4 Мельник Софія Валентинівна 449 375 824 Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови
5 Глушко Гліб Федерович 434,9 370 804,9 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
13 Дерієнко Гліб Андрієвич 337,9 365 702,9 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
8 Деньга Назарій Олесандрович 396,8 305 701,8 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
45 Шумейко Максим Володимирович 212,5 445 657,5 КНУ ім.Тараса Шевченка
9 Бабяк Андрій Миколайович 384,9 230 614,9 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
47 Воробйов Олександр Сергійович 200,5 305 505,5 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
32 Малюсейко Мирослав Вікторович 249,5 220 469,5 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
29 Мазаев Сергей Николаевич 259 205 464 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
39 Жуіков Назар Олександрович 233,8 170 403,8 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
14 Саєнко Катерина Юріївна 332,5 0 332,5 Ліцей інформаційних технологій
35 Богодіст Дмитро Олегович 247,8 80 327,8 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
19 Зигар Антон Володимирович 321,2 0 321,2 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
42 Корниенко Никита Игоровыч 214,8 0 214,8 Полтавський обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка
60 Златов Злат Златович 167,2 40 207,2 Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – колегіум»