Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 03

За результатами XVІ відкритої Інтернет-олімпіади з програмування 2015-2016 навчального року серед учнів навчальних закладів Хмельницької області, до участі в ІІІ етапі Всеукраїнської  олімпіади з інформатики запрошуються:

  1. Перун Андрій Сергійович, учень 11 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  2. Кривий Віталій Миколайович, учень 11 класу Рахнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Дунаєвецького району.
  3. Свіжак Віктор Вячеславович, учень 11 класу Хмельницького НВК №10.
  4. Шуляк Нікіта Віталійович, учень 10 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  5. Скрипник Денис Олександрович, учень 10 класу Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7
  6. Гуменчук Артур Олегович, учень 10 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  7. Миронюк Костянтин Григорович, учень 9 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  8. Бушовський Олександр Юрієвич, учень 9 класу Кам'янець-Подільского НВК №9 ім. А.М. Трояна.
  9. Лаврішин Дмитро Русланович, учень 9 класу Хмельницького ліцей №17.
Переглядів: 240 | Додав: KulAlex | Дата: 03.12.2015 | Коментарі (0)

  1. Присудити перше місце і нагородити дипломом І ступеня:
  1. Перуна Андрія Сергійовича, учня 11 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  2. Кривого Віталія Миколайовича, учня 11 класу Рахнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Дунаєвецького району.
  3. Шуляка Нікіту Віталійовича, учня 10 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  4. Миронюка Костянтина Григоровича, учня 9 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  1. Присудити друге місце і нагородити дипломом ІІ ступеня:
  1. Свіжака Віктора Вячеславовича, учня 11 класу Хмельницького НВК №10.
  2. Смірнова Олександра Михайловича, учня 11 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  3. Вінниченка Віталія Вікторовича, учня 11 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  4. Скрипника Дениса Олександровича, учня 10 класу Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7
  5. Гуменчука Артура Олеговича, учня 10 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  6. Бушовського Олександра Юрієвича, учня 9 класу Кам'янець-Подільского НВК №9 ім. А.М. Трояна.
  7. Лаврішина Дмитра Руслановича, учня 9 класу Хмельницького ліцей №17.
  1. Присудити третє місце і нагородити дипломом ІІІ ступеня:
  1. Ярину Віталія Руслановича, учня 11 класу Бальковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Волочиського району.
  2. Онуфрана Евгена Олеговича, учня 11 класу НВК "Антей" м. Кам'янця-Подільського.
  3. Костюка Дениса Ігоровича, учня 11 класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа I ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука.
  4. Шарана Іллю Дмитровича, учня 10 класу Ярмолинецького технологічного ліцею.
  5. Пухальського Богдана Мирославовича, учня 10 класу Кам'янець-Подільського НВК №16.
  6. Строюка Богдана Богдановича, учня 10 класу Шепетівського НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського.
  7. Романця Андрія Степановича, учня 10 класу Шепетівського НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського.
  8. Ачілова Андрія Віталійовича, учня 9 класу Деражнянського НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія.
  9. Широкорадюка Володимира Олеговича, учня 9 класу Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7
  10. Іванюка Романа Олеговича, учня 8 класу Кам'янець-Подільського НВК №14.
Переглядів: 276 | Додав: KulAlex | Дата: 03.12.2015 | Коментарі (0)