[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Інтернет-олімпіада 2015 » Перший тур » Запитання до журі
Запитання до журі
АдминистраторДата: Неділя, 27.09.2015, 22:31 | Сообщение # 46
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
VitZ, лист з доступом до панелі був у спамі і я його не побачив відразу. І я правильно зрозумів що остані варіанти будуть перевірені вручну?
 
tehnickmanДата: Неділя, 27.09.2015, 22:37 | Сообщение # 47
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
liblzma - бібліотека для скомпресування данних. Тобто бібліотека для того щоб працювати с .zip / .rar файлами.
Якщо я не помиляюсь, це не вірно встановленний PHP т.к. це бібліотека ядра PHP.

Да і залишився 1 день , я не думаю що хтось зможе додуматись до EOF перевірки за 1 день ... Хотя більшість просто знає як я в останні дні ...


Сообщение отредактировал tehnickman - Неділя, 27.09.2015, 22:39
 
АдминистраторДата: Неділя, 27.09.2015, 22:42 | Сообщение # 48
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата tehnickman ()
liblzma - бібліотека для скомпресування данних. Тобто бібліотека для того щоб працювати с .zip / .rar файлами. Якщо я не помиляюсь, це не вірно встановленний PHP т.к. це бібліотека ядра PHP.

Да і залишився 1 день , я не думаю що хтось зможе додуматись до EOF перевірки за 1 день ... Хотя більшість просто знає як я в останні дні ...
Біда
 
perunandrejДата: Неділя, 27.09.2015, 23:08 | Сообщение # 49
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Задача Е.
Якщо уважно читати повідомлення на форумі, можна дізнатися щось нове для умови задачі Е. Наприклад, що нерівність на провірку вміщення листівки в коверт повинна бути строго меншою для обох сторін (ширина, довжина). Питання: а для провірки кидання конверту в скриньку теж потрібна строга нерівність (тобто чи конверт з сторонами 10х15 можна вкинути в скриньку шириною 10) ?
 
АдминистраторДата: Неділя, 27.09.2015, 23:19 | Сообщение # 50
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Я помітив що жюрі мої завдання на php вручну схвалили. Я там деякі завдання ще завантажив виправивши деякі моменти.

Сообщение отредактировал Администратор - Неділя, 27.09.2015, 23:28
 
KDMДата: Понеділок, 28.09.2015, 07:42 | Сообщение # 51
Группа: Журі
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата perunandrej ()
Питання: а для провірки кидання конверту в скриньку теж потрібна строга нерівність
Так
 
VitZДата: Понеділок, 28.09.2015, 09:01 | Сообщение # 52
Группа: Журі
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Администратор ()
Я помітив що жюрі мої завдання на php вручну схвалили. Я там деякі завдання ще завантажив виправивши деякі моменти.
так, ввід-вивід організований тепер правильно і тести з умови проходять )  Оскільки в пхп, дійсно, не вистачає деяких бібліотек, то завдання учасників на мові програмування пхп будуть сьогодні перевірені на іншому сервері. Розширений протокол перевірки буде відправлений учасникам на їх скриньку
 
alex_pДата: Вівторок, 29.09.2015, 17:20 | Сообщение # 53
Группа: Журі
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
До уваги тих, хто брав участь у вебінарі з розбору задач. На сайті опубліковано мої розв'язки (Пилипчук О.П., мова Паскаль), а Кедрун Д.М. під час вебінару коментував свої (мова С++). Тому його пояснення і презентація не узгоджені з авторськими розв'язками на сайті. Вважаю, що це не є проблемою, і навіть навпаки, приверне увагу учасників до відмінностей між мовами програмування.
 
Форум » Інтернет-олімпіада 2015 » Перший тур » Запитання до журі
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук: